W jaki sposób dowiedziałeś się o Naszej Firmie?
Notowania Baumal Group S.A.

A A A

Dane adresowe

Zapytania o wycenę oraz oferty handlowe prosimy kierować na adres:

e-mail: info@baumal.pl

 

Oferty Handlowe - Włochy

e-mail: infissipvc@baumal.pl

Baumal Group S.A.

62-031 Luboń

ul. Przemysłowa 8

 

tel. (0-61) 8 132 465

fax (0-61) 8 136 580

 

 

Zarząd

Adrian Baum

Prezes Zarządu

 

Monika Szeszuła

tel: +48 61 8132 465

e-mail: monika.szeszula@baumal.pl

Wiceprezes Zarządu

Dyrektor Handlowy

 

Administracja

Katarzyna Wdowiak

tel: +48 606 900 534

e-mail: katarzyna.wdowiak@baumal.pl
Asystentka Zarządu

 

 

 

Dział Aluminium

 

Kamil Mrowiński

tel: +48 512 494 449

e-mail: kamil.mrowinski@baumal.pl
Kosztorysant Działu Aluminium

 

Roman Andrzejewski

e-mail: roman.andrzejewski@baumal.pl

Kosztorysant Działu Aluminium

 

 

 

 

Dział PVC

 

Renata Piotrowska

tel: +48 606 407 854

e-mail: renata.piotrowska@baumal.pl
Technolog - Doradca klienta

 

Jarosław Sobkowiak

tel: +48 509 902 608

e-mail: jaroslaw.sobkowiak@baumal.pl
Koordynator działu PVC - Technolog

 

Magdalena Murzec

tel: +48 606 407 853

e-mail: magdalena.murzec@baumal.pl

Specjalista ds Eksportu (język włoski, angielski)

 

Paweł Grela

tel: +48 509 902 728

e-mail: pawel.grela@baumal.pl

Specjalista ds Eksportu (język francuski, angielski)

 

 

Dział Handlowy

Krzysztof Zawada

tel: +48 509 902 786

e-rmail: krzysztof.zawada@baumal.pl

Przedstawiciel handlowy (mobilny)

 

 

Dział Produkcji i Zaopatrzenia

Tomasz Pewny

tel: +48 662 199 621

e-mail: tomasz.pewny@baumal.pl

 

Łukasz Hofmański

tel: +48 507 128 665

e-mail: lukasz.hofmanski@baumal.pl
Kierownik Działu zaopatrzenia